Kariéra

Do týmu Advokátní kanceláře JUDr. Michala Filouše hledáme ADVOKÁTNÍ/HO KONCIPIENTA/KU – někoho šikovného, kdo mezi nás zapadne a bude ho bavit s námi hledat řešení každodenních požadavků i nesnází našich klientů.

Náplní práce je získání praxe advokátního koncipienta se zaměřením na občanské, obchodní a správní právo s cílem úspěšného složení advokátních zkoušek. Hledáme kolegu pro dlouhodobější spolupráci v našem týmu, nikoli jen na přechodné období koncipientské praxe.

Zakládáme si na přátelské atmosféře, různorodosti a dlouhodobé spolupráci s klienty i s kolegy.

Více o sobě rádi prozradíme na osobním pohovoru, protože věříme, že jedině tak si můžeme vzájemně udělat představu, jestli by nám to společně mohlo fungovat. V případě zájmu zašlete životopis a motivační dopis na email: michal@akfipe.cz.

Stáže

Advokátní kancelář nabízí stáž až 2 studentům či studentkám právnických fakult. (aktualizováno 28. 2. 2020)

Možnost stáže je nabízena na základě ověření znalostí těm studentům, kteří projeví snahu o získání praktických dovedností. Stážistovi vždy věnujeme patřičnou péči a je také konfrontován s ověřením svých doposud teoretických poznatků v praxi.

Výzvy

SOUTĚŽ UKONČENA

Po delší době jsme se opět rozhodli vyhlásit tematickou soutěž spočívající ve vypracování klauzurní práce, kdy nejlepší z nich bude ohodnocena finanční odměnou a případně i možností stáže v naší advokátní kanceláři.

Tématem je rozhodnutí Nejvyššího správního soudu ze dne 8. června 2016 pod sp. zn.3 As 118/2015. a na něj navazující rozhodnutí Ústavního soudu sp. zn. III. ÚS 3565/2016.